امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: اگر مسؤولان به اندازه رقص به مشکلات مردم بها می‌دادند پروژه راه‌آهن بیرجند تمام بود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: اگر مسؤولان به اندازه رقص به مشکلات مردم بها می‌دادند پروژه راه‌آهن بیرجند تمام بود

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مسؤولان به اندازه رقص به مشکلات مردم بها می‌دادند و برای حل آنها تلاش می ‌کردند امروز پروژه راه‌آهن بیرجند تمام شده بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد باقر عبادی ظهر امروز در مردم خوسف اظهار داشت: برای باروری ابرها چندین نوبت بنده به وزیر نیرو تذکر دادم که بالاخره امسال اجرایی شد.

وی ادامه داد: البته پروژه باروری ابرها هم هزینه‌بر است و هم باید توجه داشت که هر ابری قابل باروری نیست اما بخشی از بارندگی‌های امسال به خاطر باروری ابرها بود.

 نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی با تشکر از دست‌اندرکاران پروژه باروری ابرها تاکید کرد: خراسان جنوبی با خشکسالی چندین ساله مواجه است و باید باروری ابرها از سوی دولت ادامه یابد.

عبادی در خصوص راه‌آهن خراسان جنوبی نیز تاکید کرد: اگر مسؤولان به اندازه رقص به مشکلات مردم بها می‌دادند و برای حل آنها تلاش می‌کردند امروز پروژه راه‌آهن بیرجند تمام شده بود.

وی افزود: ۵ میلیارد تومان برای راه‌آهن دولت پیش‌بینی کرده که اگر ۳۰ درصد هم اختصاص پیدا کند چیزی بالغ بر ۱٫۵ میلیارد تومان می‌شود و با این اعتبار ۱۰۰۰ سال طول خواهید کشید مردمان این دیار ریل راه‌آهن را ببینند.

 نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی از مسؤولان مرتبط خواست برای سرمایه‌گذاری در این بخش تلاش بیشتری کنند.

عبادی در بخش دیگری از سخنان خود به سخنان اخیر استاندار اشاره کرد و گفت: سخنان استاندار یک نگاه و نقد سیاسی نبود که بگوییم چون مسئله سیاسی است حالا برخی سکوت کردند قابل قبول است.

وی با بیان اینکه سخنان استاندار ضد اسلام بوده زیرا وی در جایگاهی نیست که حکم دینی بدهد، تاکید کرد: بنابراین انتظار می‌رود همه جریانات سیاسی مقابل این اظهاردات واکنش نشان دهند.

 نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: فردی نیز که مسئولیت دارد گفته سخنان استاندار منظور خاصی نداشته در حالی که ما همچنان معتقدیم استاندار اشتباه کرده و مردم و همه جریانات سیاسی چون بحث دینی بوده حق ناراحتی دارند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا