امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت

در این پیام که به مناسبت روز ارتش از سوی حجت الاسلام عبادی صادر شده، آمده است: افتخار ملت بزرگ ایران اسلامی این‌است که ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از مردمی‌ترین، نهادهای پیشرفته، آگاه، ولایت‌مدار و خودکفای نظام است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن پیام حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

امروز به حول قوه الهی، جمهوری اسلامی ایران با رهنمودهای امام خمینی(رحمة الله علیه)، هدایت‌گری‌های داهیانه حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مدظله العالی) رهبر انقلاب اسلامی و با تلاش‌ نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی در بالاترین سطح اقتدار، رشد و بالندگی قرار دارد.

افتخار ملت بزرگ ایران اسلامی این‌است که ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از مردمی‌ترین، نهادهای پیشرفته، آگاه، ولایت‌مدار و خودکفای نظام است.

۲۹ فروردین‌ماه در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان روز ارتش ثبت گردیده است، روزی که ارتش انقلابی و مؤمن در دفاع از آرمان‌های امام خمینی(رحمة الله علیه) به میدان آمد. در آن دوران انسان‌های مومن، آگاه و هوشیاری که در ارتش وجود داشت به میدان قدم گذاشتند و دست نااهلان و بیگانگان را از فاصله ایجاد کردن بین ملت و ارتش کوتاه کردند.

در طول دوران انقلاب اسلامی به فضل الهی بین ملت و ارتش یک پیوند همیشگی و دائمی شکل گرفت و آنچه ارتش جمهوری اسلامی ایران را از دیگر ارتش‌های دنیا متمایز می‌کند، خدایی بودن و حرکت در مسیر امام و رهبری و اقتدار ملی است.

اینجانب به پاس رشادت‌ها و  حضور در صحنه ارتشیان غیور، مراتب تبریک صمیمانه خود را به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت همه ارتشیان سلحشور ابراز داشته و از خداوند متعال سربلندی، عزت، اقتدار و بالندگی روزافزونشان را تحت توجهات حضرت ولیعصر(عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) و در پرتو رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله امام خامنه ای (مدظله العالی) مسالت می‌کنم.

 

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۴

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا