امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی فرارسیدن هفته معلم را تبریک گفت

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی فرارسیدن هفته معلم را تبریک گفت

در پیام حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی آمده است: دوازدهم اردیبهشت‌ماه، سالروز ستایش مقام معلمان به عنوان هنرمندان، جهادگر و دلسوز و وارثان انبیاء الهی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

دوازدهم اردیبهشت‌ماه، سالروز ستایش مقام معلمان به عنوان هنرمندان، جهادگر و دلسوز و وارثان انبیاء الهی است.

تقارن  روز پاسداشت مقام معلم با میلاد مسعود امیرالمومنین حضرت علی ابن ابی طالب (علیه السلام) و روز پدر بسیار فرخنده و مبارک و یقیناً برکات زیادی را برای همگان خواهد داشت.

به تعبیر امام خامنه ای(حفظه‌لله):”معلم یعنی کسی که در دل انسان یک چراغی را روشن می‌کند و او را از جهالتی به دانایی و معرفتی رهنمون می‌شود؛ این معنای معلم است.”

باید تکریم و ارزش‌گذاری استاد و معلم و به عنوان حماسه سازان تعلیم و تربیت در تمام سطوح جامعه به‌طور ویژه مد نظر قرار بگیرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت‌الله مرتضی مطهری، امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بنام «دولت و ملت، همدلی و همزبانی » نام‌گذاری شده است، بیش از گذشته در راه پرورش،نوآوری و پیشرفت انقلاب اسلامی ایران گام برداریم. سربلندی و توفیق تمامی معلمان، مربیان و جهادگران عرصه تعلیم و تربیت را از خداوند متعال مسألت ‌دارم.

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا