امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس طی پیامی به مناسبت حماسه حضور مردم در انتخابات گفت:کاهش فاصله طبقاتی، توجه به محرومان و مبارزه با فساد در اولویت برنامه های رئیس جمهورمنتخب باشد

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس طی پیامی به مناسبت حماسه حضور مردم در انتخابات گفت:کاهش فاصله طبقاتی، توجه به محرومان و مبارزه با فساد در اولویت برنامه های رئیس جمهورمنتخب باشد

در پی حضور پرشکوه و حماسی مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی پیام تشکر و قدردانی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
با عرض سلام و تقدیر از ملت عزیز ایران که با مشارکت بالای خود جشن بزرگ جمهوری را رقم زدند و اقتدار و عظمت ایران اسلامی را بیش از پیش ایجاد نمودند.
تقدیر و سپاس از رهبر معظم انقلاب اسلامی که با دعوت به حضور، زمینه ایجاد این رویداد بزرگ را فراهم آوردند.
تبریک به همه منتخبان شوراها و نیز رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر روحانی، آرزو دارم در دوره جدید خدمت ایشان به استان مظلوم خراسان جنوبی توجه ویژه ای گردد.

امیدوارم جهت  کاهش فاصله طبقاتی، توجه به محرومان، ایجاد  رونق اقتصادی،  اشتغال جوانان،  پاسداری از فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی، مبارزه با  مفاسد اقتصادی که ملت را سخت رنجور کرده و انجام وعده هایی نظیر رفع سایر تحریم‌ها و برنامه‌های ارائه شده، موفق باشند.

جا دارد از حضور همه کاندیداها در انتخابات شوراها و نیز ریاست جمهوری و حامیان آنان تشکر شود، چرا که اگر آنان نبودند و تلاش نمی کردند چنین مشارکت بالا و جشن بزرگ  مردم سالاری تحقق پیدا نمی کرد.

آنچه خوب است مورد توجه همه ما قرار گیرد، این است که عرصه رقابت به اتمام رسیده، بنابراین همه کمک نماییم تا دولت آینده در جهت خدمت به مردم موفق باشد چرا که موفقیت دولت ها موجب سرافرازی نظام و ملت عزیز ایران اسلامی است.

بی گمان  نقد منصفانه،  رساندن صدای مردم عزیز به مسئولان را از وظایف خود دانسته و آنرا موجب اصلاح امور می دانم و در انجام آن کوتاهی نخواهم کرد. به امید آینده ای بهتر

سید محمدباقر عبادی
نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا