امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی آحاد جامعه را به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی آحاد جامعه را به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود

متن پیام نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ”، آیه ۵ سوره قصص

نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان روز جهاني قدس، به‌عنوان روز وحدت و انسجام جهان اسلام در جهت حمايت قاطع از ملت مظلوم و ستم‌ديده فلسطين اقدامی هوشمندانه و حکیمانه از سوی امام خمینی(ره) برای ماندگاری روحیه مبارزه و مقاومت مسلمانان علیه رژیم غاصب اسرائیل است.

اصلی ترین پیام روز قدس به مردم مظلوم فلسطین و مردم دیگر کشورهای اسلامی این است که با مقاومت در مقابل ظلم، جور و ستم موجبات پیروزی مسلمانان را فراهم خواهد کرد.
مردم کشورهای اسلامی در این روز مهم و تعیین کننده با حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلوم منطقه و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی، آمریکا، آل سعود و گروه های تروریستی تکفیری اعلام خواهند داشت و با این روشنگری، جهانیان به جنایت ها و خونریزی های آنان بیشتر و بهتر پی خواهند برد.

با حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی روز قدس غربی‌ها باری دیگر خواهند فهمید در ملت‌های اسلامی نمی‌تواند جایگاهی پیدا کنند و اراده مسلمانان بر این‌است که تا آخر در برابر طاغوت، دیکتاتوری، و استعمار مبارزه و ایستادگی کنند.

اینجانب از عموم مردم شریف استان خراسان جنوبی دعوت می‌کنم همگام با خیل عظیم امت اسلامی، به منظور میثاق مجدد با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، شهیدان گرانقدر و امام شهیدان و لبیک به ندای مقام معظم رهبری و در حمایت از حقوق از دست رفته ملت بزرگ فلسطین، در روز جهانی قدس به صحنه آمده و با حضور گسترده، برگ زرین دیگری در کارنامه سراسر درخشان خود به ثبت برسانند.

سید محمدباقر عبادی
نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا