امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با صدور بیانیه ای اظهار کرد: دلسوزان نظام باید ابعاد مختلف فتنه را بشناسند و به اطلاع دیگران نیز برسانند

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با صدور بیانیه ای  اظهار کرد: دلسوزان نظام باید ابعاد مختلف فتنه را بشناسند و به اطلاع دیگران نیز برسانند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی با صدور بیانیه ای اظهار کرد: همه دلسوزان نظام باید ابعاد مختلف فتنه را بشناسند و به اطلاع دیگران نیز برسانند، چرا که فتنه‌گران با حمایت استکبار جهانی سعی در مخدوش کردن حیثیت نظام و مقدسات اسلامی و همچنین ایجاد فاصله و رخنه بین مردم و ولایت را داشته‌اند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن بیانیه حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نهم دی‌ماه یادآور حماسه پر افتخار برای ملت بزرگ ایران اسلامی در دفاع از نظام و انقلاب است. روزی تاریخی که موجب شد به واسطه بصیرت، بيداري و هوشمندي ملت در دفاع از اسلام، مقـدسات و ادای احتـرام بـه حضرت سیدالشهدا(علیهم‌السلام) و ولایت فقیه باری دیگر حماسه ساز شوند.

دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند ملت ایران درس آموختگان مکتب سرخ عاشورای حسینی هستند و در راستای حمایت از ولایت که همان تداوم خط انبیاء و ائمه‌ی اطهار(علیهم‌السلام) است، زیر بار ظلم و ستم نمی‌روند.

ذکر این نکته لازم است که همه دلسوزان نظام باید ابعاد مختلف فتنه را بشناسند و به اطلاع دیگران نیز برسانند، چرا که فتنه‌گران با حمایت استکبار جهانی سعی در مخدوش کردن حیثیت نظام و مقدسات اسلامی و همچنین ایجاد فاصله و رخنه بین مردم و ولایت را داشته‌اند.

راهپیمایی مردم در۹ دی سال ۸۸، آثار و برکاتی نیز برای ملت ایران بدنبال داشت افزایش اقتدار، عزت و عظمت نظام اسلامی، کنار رفتن نقاب از چهره‌های برخی مدعیان در دفاع از نظام و رهبری و شناخت بیشتر مردم نسبت به جنگ نرم غرب از جمله آنها بود.

 در پایان دشمنان خارجی و داخلی بدانند، ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی هر زمانی که احساس کنند به باورها و ارزش‌های دینی و اعتقادی آنها نیز توهین شده به میدان می‌آیند و در دفـاع از نظام و پیـروی از فـرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای(مد‌ظله‌العالی) به بیگانگان پاسخ دندان‌شکنی می‌دهند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا