امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه راه آهن شرق کشور در بودجه ۹۴ کشور ردیف اجرایی گرفت

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه راه آهن شرق کشور در بودجه ۹۴ کشور ردیف اجرایی گرفت

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی: راه آهن شرق کشور با تلاش‌های زیاد نمایندگان استان در مجلس، آیت الله رئیسی نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری، استاندار و معاونت برنامه ریزی استانداری در بودجه ۹۴ کشور ردیف اجرایی گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با بیان اینکه این ردیف اجرایی منحصر به بیرجند، گناباد و قاین تنها نیست، گفت: علاوه این شهرها زابل و زاهدان نیز شامل این ردیف اجرایی میشود و هم اکنون این محور به یک محور ترانزیتی و اقتصادی برای شرق کشور تبدیل خواهد شد.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: این پروژه به یک شریان حیاتی برای آینده شرق کشور و منطقه ویژه اقتصادی استان تبدیل خواهد شد.

وی افز.د: با راه اندازی این پروژه منطقه ویژه اقتصادی استان محلی برای باراندازی و نقطقه اقتصادی برای تجار و بازرگانان کشورهای شرقی و آسیای میانه خواهد بود که باعث رونق روز افزون اقتصادی استان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه با راه اندازی راه آهن، منطقه ویژه اقتصادی استان در آینده جایگاه ویژه خواهد گرفت، گفت: نمایندگان استان و استاندار در این پروژه تلاش زیادی کردند به گونه ای که نامه استیضاح وزیر راه و شهرسازی در صورت عدم آوردن این طرح در ردیف اجرایی بودجه کشور آماده شده بود که اگر قرار نمی گرفت وزیر راه را استیضاح می کردیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا