امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس در گفتگو با خاورستان: نبود آیت الله مهدوی کنی(ره) در همه صحنه های جامعه احساس خواهد شد

نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس در گفتگو با خاورستان: نبود آیت الله مهدوی کنی(ره) در همه صحنه های جامعه احساس خواهد شد

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی گفت: فقدان آیت الله مهدوی کنی(ره) فاجعه ای بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان؛ حجت الاسلام و المسلمین عبادی اظهار داشت:  آیت الله مهدوی کنی (ره) یکی از جامع‌ترین شخصیت‌های روحانی انقلاب اسلامی ایران بودند.

وی با بیان این‌که این عالم فرزانه از بعد دینی، تدین و ایمان فوق العاده بودند و مردم به ایشان اعتماد کامل و ارادت خاصی داشتند، افزود: هم چنین ایشان از نظر پیشینه سیاسی نیز خیلی قوی بودند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در خانه ملت اذعان داشت: آیت الله مهدوی کنی(ره) تجربه گران بهایی در زمینه سیاست داشتند و در متن مبارزات بودند و یک منبع پرفیض برای انقلاب اسلامی به شمار می روند.

وی فقدان این عالم بزرگ را فاجعه ای بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: عدم حضور ایشان واقعا در متن جامعه حس خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان این‌که این عالم فرزانه در صحنه‌های زیادی از جمله همراهی و وفاداری نسبت به امام خمینی (ره)، همراهی صمیمانه در کنار حضرت امام خامنه ای، حضور در شورای انقلاب، ریاست خبرگان رهبری و… حضور داشتند،گفت: تاسیس دانشگاه امام صادق (ع) توسط  ایشان یک کار بزرگ بود.

وی تاکید کرد: در خیلی از جایگاه‌ها و صحنه های انقلاب ازحضور این عالم گران قدر استفاده شده است و ایشان را همه قبول داشتند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت خاطر نشان کرد: مرحوم آیت الله مهدوی کنی همیشه در چارچوب اصول حرکت کردند و هیچ وقت به خاطر مسائل سیاسی از مسائل انقلابی و مواضع دینی دست برنداشتند.

وی افزود: وقتی عالمی از دنیا برود هیچ کس وهیج چیز نمی تواند جایگزین وی شود.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با اشاره به  این که ایشان بدون هیچ توقعی خدمات گسترده و شایسته ای به انقلاب اسلامی کرده است، رحلت این عالم بزرگ را تسلیت گفت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا