امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف و درمیان: بعثت پیامبر اسلام زمینه ساز یک تمدن بزرگ بود/مبعث نقطه عطفی در تاریخ جهان است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف و درمیان: بعثت پیامبر اسلام زمینه ساز یک تمدن بزرگ بود/مبعث نقطه عطفی در تاریخ جهان است

حجت الاسلام عبادی در همایش سالیانه علما و اندیشمندان تشیع و تسنن گفت: بت پرستی، غارتگری،دوری از علم و مکارم اخلاق از جمله ویژگی های شاخص دوران جاهلیت بود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان؛ حجت‌الاسلام عبادی با بیان اینکه بعثت پیامبر اسلام زمینه ساز یک تمدن بزرگ بود اظهار داشت: تمدن اسلامی باعث پیدایش بزرگترین دانشمندان در ایران شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز هرچه غرب دارد به نوعی مرهون آموزه های اسلام است لذا مبعث نقطه عطفی در تاریخ جهان است.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه جاهلیت هنوز هم وجود دارد گفت: جاهلیت مدرن با وجود علم و فناوری وجود دارد.

وی افزود: در جاهلیت مدرن بت پرستی نیز وجود دارد ماند کشور ژاپن و پول پرستی و انسان محوری نیز هست.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف و درمیان با بیان اینکه خدا باید محور باشد نه انسان و پول تصریح کرد: جاهلیت مدرن بسیار خطرناک تر از جاهلیت کهن است.

وی در ادامه با اشاره به تحریم ها گفت: اقتصاد در دوسال گذشته هدف استکبار بوده است و به وسیله تحریم ها جهت تحقق این هدف تلاش کردند.

وی افزود: مبارزه دیگر ما با استکبار مبارزه علمی است.آن ها اکنون مسئله هسته ای را بهانه کرده اند و در آینده نیز دیگر پیشرفت های علمی ما مانند فناوری نانو و… را بهانه خواهند کرد.

وی تصریح کرد: ملت ایران فقط از خداوند می ترسد و به لطف خداوند راه ها باز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نگران نباشیم که در جهان یاوری نداریم چراکه انبیا نیز جز خداوند یاوری نداشتند البته برای موفقیت باید سختی ها را نیز تحمل کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا