امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس اسلامی: خطر ماهواره از خطر مواد مخدر هم بیشتر است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس اسلامی: خطر ماهواره از خطر مواد مخدر هم بیشتر است

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی عصر امروز (۱۹ بهمن) در جمع مردم در مسجد امام رضا (علیه السلام) بیرجند گفت: متاسفانه امروز خطر ماهواره از خطر مواد مخدر هم بیشتر است چراکه افرادی که از طریق ماهواره برای مردم ما برنامه پخش می‌کنند دلشان برای این مردم نمی‌سوزد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی عصر امروز (۱۹ بهمن) در جمع مردم مسجد امام رضا (علیه السلام) بیرجند با بیان اینکه بانوان نقش اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشتند، گفت: قبل از انقلاب رژیم مزدور پهلوی هیچ توجهی به حقوق زن نمی‌کرد اما در حال حاضر به برکت انقلاب اسلامی آن میزان که در ایران حقوق زن رعایت می‌شود در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

 وی با بیان اینکه رسانه‌های غربی برخی موارد اعلام می‌کنند که زنان در ایران آزاد نیستند و حقوق آن‌ها رعایت نمی‌شود، گفت: این به این دلیل است که آن‌ها می‌خواهند خانواده ایرانی را از هم بپاشانند.

 نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه بدحجابی زیبایی و شخصیت برای زن نمی‌آورد، گفت: زن اگر حجاب خود را رعایت نکند در واقع به خود خیانت کرده است.

 حجت الاسلام عبادی اظهارداشت: نباید آنچه را که غرب به عنوان مد تبلیغات می‌کند را زنان ایرانی به عنوان پوشش خود انتخاب کنند چراکه آن‌ها فقط به قصد خراب کردن بنبان خانواده‌ها در ایران آن کار‌ها را انجام می‌دهند.

 وی با بیان اینکه بیشتر شبکه‌های ماهواره‌ای در دنیا را انگلیسی‌ها و یهودی‌ها اداره می‌کنند، گفت: در هیچ جای تاریخ وجود ندارد که انگلیسی‌ها دلشان برای ایران سوخته باشد؛ لذا این‌ها حسن نیت ندارند و می‌خواهند که بلایی را که بر سر خانوادههای خود آورده اند بر سر ما هم بیاورند.

 نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه باید مواظب تهاجم فرهنگی دشمن باشیم، گفت: متاسفانه امروز خطر ماهواره از خطر مواد مخدر هم بیشتر است چراکه افرادی که از طریق ماهواره برای مردم ما برنامه پخش می‌کنند دلشان برای این مردم نمی‌سوزد.

پايان پيام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا