امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی بنیاد برکت (که زیرنظر دفتر مقام معظم رهبری فعالیت می کند) برای سرمایه گذاری در استان خبر داد

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی بنیاد برکت (که زیرنظر دفتر مقام معظم رهبری فعالیت می کند) برای سرمایه گذاری در استان خبر داد

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی گفت: در این رابطه کارگروهی با پیگیری اینجانب تشکیل گردید که تا کنون دو جلسه داشته است. در جلسه اول که بنده نیز در آن شرکت داشتم و با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری برگزار گردید، استارت کار زده شده و در ادامه نیز یک جلسه با نماینده بنیاد برکت که به استان سفر کرده بود، برگزار گردیده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روزنامه آوای خراسان جنوبی(۱۹ شهریورماه)؛ حجت‌الاسلام عبادی در ادامه افزود: در این راستا مقرر شده لیست واحدها و پروژه های صنعتی را که با مشکل سرمایه در گردش و نقدینگی روبه رو هستند تهیه و اسامی واجدین  شرایط در اختیار بنیاد برکت قرار گیرد تا این بنیاد نسبت به سرمایه گذاری در این صنایع اقدام نماید.
وی اضافه کرد: روال کار نیز به این صورت خواهد بود که بنیاد برکت حداکثر تا سقف ۴۹ درصد در این پروژه ها
شریک می شود و در ادامه و زمانی که پروژه ها به سوددهی رسید به تدریج آنها را به مالک و یا شخص دیگری واگذار می کند. حجت الاسلام والمسلمین عبادی تصریح کرد: این روش شیوه ای خوب برای احیا و شارژ بخش صنعت در مناطق محرومی چون استان خراسان جنوبی است و ۱۵۰ میلیارد تومان نیز مبلغ کمی نیست و می تواند بخش قابل توجهی از مشکلات بخش صنعت را در منطقه مرتفع سازد و من به نوبه خودم از این اقدام بنیاد برکت قدردانی کرده و از صاحبان صنایع که مشکلاتی دارند می خواهم که به معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری مراجعه نموده و یا موضوع را به بنده اطلاع دهند تا  ان شاء ا… چنانچه واجد شرایط مدنظر بنیاد برکت باشند از سرمایه گذاری این بنیاد بهره مند گردند.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: در این راستا رایزنی شده و مشخصات برخی از صنایع در اختیار بنیاد برکت قرار گرفته که تعدادی را در مرحله اول برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند. این پیگیری ها و رایزنی را ادامه خواهیم داد و به زودی با رئیس بنیاد برکت نیز در این خصوص در تهران دیدار می کنیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا