امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درگذشت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی را تسلیت گفت

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درگذشت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی را تسلیت گفت

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با صدور پیامی درگذشت مرحوم حسن رضا عمیدیان، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به خانواده آن مرحوم و مردم استان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و  خوسف در مجلس شورای اسلامی، در پیام صادر شده از سوی حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی آمده است: دریافت خبر درگذشت دوست مهربان و مدیر سخت کوش اداره کل ورزش وجوانان استان خراسان جنوبی، باعث تاثر و تالم شدید اینجانب شد.

در ادامه پیام عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی تاکید شده است: شادروان حسن رضا عمیدیان در طول کوتاه دوران پر افتخار خدمت به مردم بزرگوار و ولایت مدار خراسان جنوبی از هیچ کوششی فروگذار نکرد و همواره با روی گشاده و رفتاری توام با متانت و نجابت در راستای اعتلای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم شریف استان، فداکارانه گام برداشت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در پیام خود آورده است: اینجانب درگذشت مرحوم حسن درضا عمیدیان را به خانواده محترم ایشان، مدیران استان و همچنین مردم شریف خراسان جنوبی تسلیت عرض نموده از درگاه حضرت حق برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا