امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با فارس مطرح کرد: دولت به فتنه‌گران اجازه میدان ندهد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با فارس مطرح کرد: دولت به فتنه‌گران اجازه میدان ندهد

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، خوسف، درمیان در مجلس: درخواست ما از دولت خدمتگزاری که جدید وارد میدان شده این است که به فتنه‌گران اجازه میدان ندهد.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس  حجت الاسلام سید محمد باقر در ارتباط با مصاحبه محمدرضا خاتمی، از چهره‌های برجسته اصلاح‌طلب در مصاحبه با روزنامه اعتماد اظهار داشت: متاسفانه افرادی که نظام نسبت به آنها مماشات کرده و رافت نشان داده الان مدعی شده و از نظام طلبکار شده‌اند.

وی ادامه داد: درخواست ما این است که دولت خدمتگزاری که جدید وارد میدان شده و امور را دست گرفته است به فتنه‌گران اجازه میدان ندهد.

نماینده مردم شهرهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کسی که فتنه‌گر بوده و چارچوب‌های نظام را قبول ندارد، چنین فرد یا افرادی در چارچوب نظام هیچگونه مشروعیت، مسئولیت و محبوبیتی ندارند.

عبادی اذعان داشت: ما از دولت می‌خواهیم چه در بحث انتخابات و چه در تمامی امور بررسی‌ها بیشتر شود.

وی ادامه داد: به طور حتم اگر دولت موضع خود را در ارتباط با فتنه ۸۸ تأیید کند بسیاری از مشکلات و شبهات رفع می‌شود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920911001546

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا