امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و ولایت است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و ولایت است

حجت الاسلام و المسلمین عبادی در جمع مردم بیرجند گفت: ولایت امروز عامل وحدت در جامعه اسلامی است و دشمن می خواهد بین مردم و ولایت فاصله ایجاد کند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی پیش از ظهر دوشنبه در جمع مردم بیرجند اظهار کرد: راهی که شما مردم پیموده اید و راهی که امام از سال ۴۲آغاز کرد راه دور و درازی است و باید به آنچه در پیش رو دارید بیندیشید.

وی بیان کرد: شما معمای بزرگی را حل کرده اید  و طلسم را شکستید اما حواستان خیلی باید جمع باشد چرا که آن هایی که در خارج کرده اید امروز از پنجره می‌خواهند وارد شوند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مقام ولایت فقیه مقام تشریفاتی نیست و مقام عبودیت خداست، عنوان داشت: قدرت الهی ثبات در راه خدا را می خواهد تا با مستکبران مقابله کند.

عبادی با اشاره به اینکه با تشکیل نظام، قانون اساسی، مجلس و نیروهای مسلح راه بزرگی را پیموده ایم، بیان کرد: اما امروز آنچه دشمن نشانه گرفته این است که شما را از مسیر اصلی منحرف کند.

وی اضافه کرد: ولایت امروز همه را به هم وصل می کند و دشمن می خواهد آن را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه سیر کمال انسان مانند سایر موجودات بر اساس قانونی است که برای آن خلق شده است، گفت:نباید بی قانونی، قانون شکنی و ضایع شدن دستاوردهای شهدا و نظام برای ما ساده جلوه کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا