امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نمایندگانی که به طرح شفافیت آرا رأی ندادند پاسخگو باشند

نمایندگانی که به طرح شفافیت آرا رأی ندادند پاسخگو باشند
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس ۲۹۰ نماینده حضور دارند که هرکدام آن‌ها دارای رأی واحدی است و باید آن افرادی که به طرح شفافیت آرا رأی ندادند پاسخگوی ملت باشند.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمد باقر عبادی ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه شهرستان خوسف اظهار داشت: جنگ امروز، جنگ اقتصادی است و مردم و مسؤولین اگر به وظایف خود عمل کنند خدا نیز انقلاب را یاری خواهد کرد.

وی افزود: ملت ایران آنقدر قدرتمند شده است که آل‌سعود امروز در آغوش اسرائیل قرار گرفته و هر دوی آن‌ها نیز در آغوش پدر خود آمریکا رفته‌اند و از ما می‌ترسند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کسی فکر نکند که کشور ایران اسلامی تضعیف شده، بلکه این دشمنان ما هستند که از قدرت ما ترس دارند و به دنبال فتنه‌انگیزی هستند.

عبادی با بیان اینکه اکنون آبروی آل‌سعود از دست رفته و بی‌هویت شده است، ادامه داد: آل‌سعود با پناه گرفتن در پشت اسرائیل نادانی خود را نشان داد و اگر در دنیای اسلام تا دیروز آل سعود و عربستان را قدرتمند می‌دانستند اما اکنون بر خلاف آن‌ها شده‌اند و این پیروزی ایران را می‌رساند.

وی ادامه داد: آینده از آن جمهوری اسلامی ایران است و نباید صحبت‌های مقام معظم رهبری را دست‌کم گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: مقام معظم رهبری بعد از برجام نیز می‌دانستند که این برجام باقی نخواهد ماند و گفتند که به آن خوش‌بین نیستم و دیدید که چه اتفاقی افتاد و امروز هم می‌فرمایند افرادی که می‌خواهند انقلاب را از بین ببرند بدانند که بدنشان را مار و مور خواهند خورد، اما ایران باقی خواهد ماند.

عبادی گفت: بافت فرسوده خوسف بسیار ارزشمند و دارای ظرفیت بالای گردشگری است، لذا اگر سنگ‌فرش‌های خوبی صورت گیرد به مکانی گردشگری برای توریست‌های داخلی و خارجی تبدیل خواهد شد.

وی عنوان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته ۸۰۵ میلیون تومان برای بافت فرسوده خوسف اعتبار در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: برای بخش آموزش و پرورش نیز اعتبار خوبی گرفته شده و همچنین اعتباری بالغ‌بر ۲۰۰ میلیون تومان نیز برای سد ارک میناباد از اعتبارات آبخیزداری در نظر گرفته شده است.

عبادی ابراز داشت: در خصوص شفافیت آرای نمایندگان نیز بنده موافق این طرح بودم.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس به‌مانند دولت نیست، دولت یک رئیس دارد که اگر دستور دهد همه باید موافقت کند، اما در مجلس ۲۹۰ نماینده حضور دارند که هرکدام آن‌ها دارای رأی واحدی است و باید آن افرادی که به طرح شفافیت آرا رأی ندادند پاسخگوی ملت باشند.

عبادی یادآور شد: طرح سؤال از رئیس‌جمهور را نیز علی‌رغم تمامی فشارها امضا کردم و پای آن ایستادم، زیرا رئیس‌جمهور باید برای وضعیت کنونی پاسخگو می‌بود که اتفاق نیز افتاد.

وی تصریح کرد: مجلس کنونی جایی نیست که اکثریت با یک گروه باشد و از همه گروه‌ها حضور دارند و اصل شفافیت در تمامی عرصه‌ها از جمله مجلس کار بسیار خوبی است.

انتهای پیام/ط

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا