امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نمایندگان مجلس اقدامات رژیم صهیونیستی در مسجد‌الاقصی را محکوم کردند

نمایندگان مجلس اقدامات رژیم صهیونیستی در مسجد‌الاقصی را محکوم کردند

۲۴۵ تن از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای ضمن محکومیت اقدامات و هتاکی‌های رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی از نهادهای بین‌الملی خواستند در مقابل جنایات این رژیم ایستادگی کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم؛جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای اشغال مسجد‌الاقصی توسط رزیم صهیونیستی را محکوم کردند. متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

رژیم اشغالگر قدس جنایت‌کارترین شیوه‌های ددمنشانه را در سرزمین مقدس فلسطین، مهد ادیان الهی و مسجد الاقصی این پایگاه مقدس معراج پیامبر اعظم(ص) مرتکب شده و می‌شود.

اعمال مجرمانه و وحشیانه‌ گروهک منحرف داعش این جریان انحرافی و حلقه به گوش استکبار و رژیم صهیونیستی اقدامات گستاخانه و هتاکی‌های نابخشودنی را در مسجد‌الاقصی، قبله اول مسلمانان انجام داده و می‌دهد و قلوب مسلمانان و بلکه آزادیخواهان و صاحبان وجدان بیدار جهان را جریحه دار کرده است.

گرچه ملت غیور فلسطین در پرتو رشادت‌های مومنان به مقاومت اسلامی عرصه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده است لیکن افزایش توطئه‌های فرصت طلبانه و تلاش برای اجرای طرح یهودی سازی قدس شریف و آواره ساختن هزاران نفر از فلسطینیان مظلوم اقتضاء می‌کند که دولت‌های اسلامی از خواب غفلت بیدار شده و در مقابل این توطئه‌های رژیم بی هویت فریاد برآورند و با ملت مظلوم فلسطین که نیازمند حمایت همه مسلمانان است هم صدا و همراه شود.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از کلیه نهادهای بین‌المللی و به ویژه اتحادیه بین‌المجالس انتظارداریم ضمن محکوم کردن این اقدام شنیع ساز و کارهای پیشگیرانه را اتخاذ و در مقابل این جرایم و جنایات ایستادگی نموده و با اتخاذ تصمیماتی سرنوشت ساز آن اقدامات غیر انسانی را متوقف سازد.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا