امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

هزینه اقتصادی تحریم ایران برای کشورهای اروپایی در آینده نزدیک اقتصاد غرب را نیز شکننده خواهد کرد

هزینه اقتصادی تحریم ایران برای کشورهای اروپایی در آینده نزدیک اقتصاد غرب را نیز شکننده خواهد کرد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه افزود: البته غربی ها نیز به اهدافی که می خواستند نرسیده اند و حتی می بینیم که آسیب های زیادی نیز از تحریم های ایران متحمل شده اند در نتیجه همه این کشور ها موافق ادامه این روند نیستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از  ۲۷ شهریورماه روزنامه آوای خراسان جنوبی؛ حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی با بیان این مطلب گفت:کسب رای از سوی دکتر روحانی و فضای جدیدی که در سیاست خارجی ایران به وجود آمد موجب شد تا بسیاری از کشورهای غربی دیگر حالت تقابل کامل با ایران نداشته باشند.

حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی تاکید کرد:نکات یاد شده می توانند زمینه ساز بیشتر گفت و گوهای جدید ایران با مقامات کشورهای دیگر در حاشیه نشست علنی سازمان ملل باشند که در آخرین روزهای شهریورماه در نیویورک برگزار می شود.

این نماینده مجلس نهم همچنین تاکید کرد:وزیر امورخارجه نیز تازه نفس وارد این عرصه شده که می تواند نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد.البته غربی ها نیز به اهدافی که می خواستند نرسیده اند و حتی می بینیم که آسیب های زیادی نیز از تحریم های ایران متحمل شده اند در نتیجه همه این کشور ها موافق ادامه این روند نیستند.

حجت الاسلام عبادی یادآور شد:این نکته را نیز باید فراموش کرد که هزینه اقتصادی تحریم ایران برای کشورهای اروپایی در آینده نزدیک اقتصاد غرب را نیز شکننده خواهد کرد.در نهایت امیدواریم که بازی برد برد برای جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود ضمن این که حق مسلم استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای برای ایران محفوظ باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا