امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

هشتمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با حضور دکتر میرزاده و نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در واحد بیرجند برگزار شد

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور به همراه حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح شنبه(۲۳ خردادماه) به منظور بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز استان خراسان جنوبی وارد بیرجند شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هشتمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در بیرجند به ارائه گزارشی از وضعیت توسعه تحصیلات تکمیلی در استان خراسان جنوبی پرداخت و گفت: طبق آمار ارائه‌شده، در مهرماه ۹۲ در این استان حدود ۲۴ رشته محل در مقطع کارشناسی ارشد وجود داشت که این تعداد تا مهرماه ۹۴ به ۶۱ رشته محل افزایش خواهد یافت. همچنین تا مهرماه ۹۴ در ۸ رشته محل دکتری اقدام به جذب دانشجو خواهیم کرد این در حالی است که درگذشته، دکترای تخصصی در این استان وجود نداشت.

همچنین در این جلسه دکتر آصف زارع رییس واحد بیرجند به ارائه گزارشی از عملکرد این واحد دانشگاهی و قراردادها و تفاهم‌نامه‌های منعقد شده با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف پرداخت.

گفتنی است، در این جلسه، نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه محترم بیرجند، استاندار محترم خراسان جنوبی و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند.
635697903745378283_b

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا