امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

همایش زینبیون توسط بانوان بیرجندی برگزار می‌شود/ سخنران همایش نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خواهند بود

همایش زینبیون توسط بانوان بیرجندی برگزار می‌شود/ سخنران همایش نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خواهند بود

مسئول بسیج زنان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: همزمان با روز عاشورا همایش بزرگ زینبیون باحضور بانوان بیرجندی درمحل حسینه جماران این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از تسنیم، معصومه نادر پور دقایقی پیش در جمع دست اندرکاران این همایش اظهار کرد: در دو سال گذشته این مراسم با استقبال خوب بانوان بیرجندی مواجه شد و بانوان توانستند در فضایی آرام و بدون نگرانی به عزاداری‌ در شان حضرت امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) بپردازند.

وی افزود: جلوگیری از پراکندگی خواهران عزادار در هیئت‌های عزاداری خیابانی و همچنین آسیب‌هایی که با حضور زنان در مراسم‌های عزاداری ایجاد می‌شود جزو اهداف برگزاری این همایش است.

وی تصریح کرد: خواهران باید برای بهره‌برداری معنوی بیشتر در مراسم‌هایی از جمله مراسم‌های خانگی و همایش‌های شیرخوارگان حسینی و زینبیون شرکت کنند.

مسئول بسیج زنان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهارکرد: این همایش با سخنرانی حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و مداحان برجسته برگزار خواهد شد.

نادرپور گفت: امیداست با توجه به محیط بزرگ حسینه جماران و تدارک برنامه‌های مذهبی مناسب برای بانوان امسال نیز شاهد حضور بیشتر بانوان در این مراسم حسینی باشیم.

انتهای پیام/ ب

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا