امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

وزیر بهداشت با درخواست حجت الاسلام عبادی در زمینه تامین اعتبار بیمارستان خوسف موافقت کرد

وزیر بهداشت با درخواست حجت الاسلام عبادی در زمینه تامین اعتبار بیمارستان خوسف موافقت کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس طي نامه اي از وزير بهداشت خواست نسبت به تأمين رديف بودجه واعتبار لازم نسبت به تكميل و تجهيز بيمارستان٣٢ تختخوابي خوسف موافقت کند که دكتر قاضي هاشمي با این درخواست موافقت وآن را امضاء کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از بيرجند، حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي در جريان بازديد وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي كشور از پروژه احداث بيمارستان ٣٢ تختخوابي شهرستان خوسف در هفته دولت، اظهارداشت: مشكلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان خوسف بايد مورد توجه ويژه مسئولات وزرات بهداشت قرار بگيرد.

 

وي با اشاره به اينكه اين شهرستان تازه تأسيس و از امكانات بهداشتي و درماني محروم است، بيان كرد: اين شهرستان با بيش از ٣٠ هزار نفر جمعيت از بيمارستان محروم است.

 

فاطمي سرپرست فرماندار شهرستان خوسف il در اين مراسم با اشاره به اينكه اقدامات وزارت بهداشت در حوزه سلامت در اين شهرستان قابل ملاحظه بوده است، گفت: با وجود اقدامات انجام شده اما هنوز هم مشكلاتي در اين زمينه وجود دارد كه نيازمند توجه ويژه مسىولان است.

 

وي اقزود: شهرستان خوسف تازه تأسيس بوده و از بسياري از امكانات محروم است.

 

سرپرست فرمانداري خوسف با بيان اينكه راه اندازي بيمارستان مركز شهرستان خواسته اصلي مردم است، گفت: با توجه به اينكه شهر خوسف در كنار جاده اصلي موصلاتي بيرجند به تهران و كرمان قرار دارد، نياز است كه زيرساخت هاي حوزه بهداشتي و درماني این شهر ارتقا يابد.

 

گفتني است در جريان اين بازديد نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس طي نامه اي از وزير بهداشت خواست نسبت به تأمين رديف بودجه اي و اعتبار لازم نسبت به تكميل و تجهيز بيمارستان ٣٢ تختخوابي خوسف موافقت کند كه اين درخواست موافقت و امضاي دكتر قاضي هاشمي همراه بود.

 

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا