امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

وزیر بهداشت با درخواست نماینده مردم بیرجند در مجلس مبنی بر راه اندازی رشته تخصصی بیهوشی در بیمارستان های امام رضا(ع) و ولیعصر(عج) بیرجند موافقت کرد

وزیر بهداشت با درخواست نماینده مردم بیرجند در مجلس مبنی بر راه اندازی رشته تخصصی بیهوشی در بیمارستان های امام رضا(ع) و ولیعصر(عج) بیرجند موافقت کرد

پیرو پیگیری های انجام شده از سوی حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مبنی بر راه اندازی رشته تخصصی بیهوشی در بیمارستان های امام رضا(ع) و ولیعصر(عج) بیرجند، طاهر موهبتی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت طی نامه ای در مرداد ماه امسال از موافقت شورای عالی گسترش دانشگاههای علوم پزشکی با راه اندازی این دوره دستیاری در بیرجند موافقت کرده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ متن نامه دکتر طاهر موهبتی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت به دفتر حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در زیر منتشر شده است.

-گفتنی است؛ کاظم قائمی (صبح امروز) در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجند اظهار داشت: شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت با جذب ۳ دستیار رشته تخصصی بیهوشی در بیمارستان های امام رضا(علیه السلام) و ولی عصر(عج) بیرجند موافقت کرده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون این سه دستیار در بیمارستان های خبر مستقر شده اند، گفت: جذب رزیدنت یا همان دستیار (پزشکی که مشغول گذراندن دوره تخصصی است) به نوعی هم اعتباری برای اساتید و دانشجویان استان محسوب می شود و از سویی موجب ارتقای سطح علمی و کمک بزرگی به بخش درمان استان است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به تعداد زیادی بیماران در مرکز استان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این موافقت پس از تایید تعداد زیاد بیماران مرکز استان و امکانات خوب بیهوشی و متخصصین بیهوشی انجام شده است.

01

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا