امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

«ولی کسی است که دستگیری علمی و معنوی جامعه را انجام دهد و تنها معصومین می توانند ولی باشند»

«ولی کسی است که دستگیری علمی و معنوی جامعه را انجام دهد و تنها معصومین می توانند ولی باشند»

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  در جمع استادان، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه ضمن بیاناتی درباره حیات طیبه انسانی به موضوع غدیر و ولایت اشاره کرد و گفت: «ولی کسی است که دستگیری علمی و معنوی جامعه را انجام دهد و تنها معصومین می توانند ولی باشند».حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در دیدار با  عشایر و مرزنشینان روستاهای جاجنگ، طاغان، اشک ،زیدان و شهر طبس مسینا

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در سالروز ولادت امام هادی (ع) و درآستانه عید سعید غدیر خم در مراسم جشن ولایت روز دوشنبه ۲۹ مهرماه ۹۲ در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد اظهار داشت: امام و ولی را بزرگترین مدافع انسانیت دانست و از طاغوتها به عنوان دعوت کنندگان به رذایل یاد کرد.

گفتنی است؛ مداحی و ذکر مناقب حضرت علی(ع)، اجرای ضرب زورخانه ای توسط یکی از قهرمانان ورزش زورخانه ای کشور، اجرای گروه موسیقی دانشجویان کانون موسیقی و مسابقه حضوری با موضوع غدیر از دیگر برنامه های این مراسم بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا