امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

يادداشت تلگرامي حجت الاسلام عبادی در پي حادثه تروريستي امروز در مجلس

يادداشت تلگرامي حجت الاسلام عبادی در پي حادثه تروريستي امروز در مجلس

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس در پي حادثه تروريستي امروز در مجلس درکانال تلگرامي خود پیامی را منتشر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در پي حادثه تروريستي امروز در مجلس درکانال تلگرامي خود پیامی را منتشر کرد.

 

متن این یادداشت به این شرح است؛

 

بسمه تعالی

همانطور که همگان اطلاع دارید امروز ساختمان اداری مجلس شوراي اسلامي هدف حمله چند تروریست قرار گرفت. البته از انجا که نمایندگان در صحن مجلس بودند آسيبي ندیده اند ، ولی تعدادی از کارمندان عزیز و نیروهای امنیتی به شهادت رسيده و دچار آسيب شده اند.

 

به اطلاع مردم شريف مي رساند، همکاران عزیزم ، نمایندگان مردم شريف استان همه در سلامت هستند.

 

تروریستها بنا بر آخرين گزارش ها، هم اکنون در طبقه چهارم ساختمان دفاتر نمایندگان هستند که دفتر اینجانب نيز در آن طبقه است. عامل انتحاری برابر اطلاع در اتاق جنب دفتر اینجانب، خود را منفجر کرده و گویا به دفتر اینجانب نیز آسيب رسیده است.

 

خوشبختانه امروز به یکی از کارمندان دفترم ماموریتی داده بودم؛ لذا مجلس نبود و دیگری نیز برای تحویل نامه چند لحظه به صحن آمده بود که اتفاقا در همان لحظه تروریستها به ساختمان دفاتر حمله می كنند. خدا را شکر ایشان نیز نجات پیدا کرد.

 

سيد محمدباقر عبادي

١٧ خرداد ماه ١٣٩٦

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا