امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

پذیرش FATF موجب خودتحریمی می‌شود/ FATF مشکلات کشور را بیشتر خواهد کرد

پذیرش FATF موجب خودتحریمی می‌شود/ FATF مشکلات کشور را بیشتر خواهد کرد
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: پذیرش FATF موجب خودتحریمی می‌شود و ضمن اینکه تحریم‌ها رفع نمی‌شود و مشکلی را حل نمی‌کند بلکه پیوستن به آن باعث می‌شود راه فرار از تحریم را بر خود ببندیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی؛ سیدمحمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس در بیرجند، اظهار داشت: در مسائل مختلف در مجلس تنها به دلیل اینکه جریانات سیاسی مخالف و یا موافق هستند اظهارنظر نمی‌کنم بلکه به دنبال کارشناسی و بررسی می‌روم و با افراد صاحب‌نظر زیادی بحث می‌کنم تا در نهایت به آنچه خیر مردم است رأی دهم.

وی با بیان اینکه نگاه به سمت مصالح مردم است، گفت: چند کشور برای ایجاد نظام سلطه بر دنیا FATF را طراحی کردند و آنچه اکنون برای ایران در این زمینه وجود دارد این است که اگر هدف تحریم‌های دنیا نبودیم شاید می‌شد در مورد آن بحث کرد که به FATF بپیوندیم یا نه اما اکنون که تحریم‌ها را داریم و عملاً بانک‌ها مبادله‎‌ای ندارند چه لزومی دارد به FATF بپیوندیم و به آن‌ها اجازه نظارت بر سیستم بانکی خود را بدهیم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پذیرش FATF موجب خودتحریمی می‌شود و ضمن اینکه تحریم‌ها رفع نمی‌شود و مشکلی را حل نمی‌کند بلکه پیوستن به آن باعث می‌شود راه فرار از تحریم را بر خود ببندیم.

عبادی با بیان اینکه زمانی که اطلاعات بانکی ایران در دست هم‌پیمانان اروپایی قرار گیرد در روش‌های دور زدن تحریم‌ها دچار مشکل خواهیم شد، افزود: FATF برای کشور ما اصلاً مناسب نیست و دردی را دوا نمی‌کند و تنها باعث می‎شود که مشکلات کشور بیشتر شود.

انتهای پیام/۶۹۰۵۵/ج

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا