امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

پيشنهاد حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي مورد موافقت نمايندگان مجلس شوراي اسلامي قرار گرفت

پيشنهاد حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي مورد موافقت نمايندگان مجلس شوراي اسلامي قرار گرفت

با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛ اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای تجهیز بالگردهای هوانیروز و هواپیماهای C۱۳۰

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۹ فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای جزئیات لایحه بودجه ۹۵ کل کشور با پیشنهادی نسبت به الحاق بند الف به تبصره ۱۳ این لایحه موافقت کردند.

براین اساس حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي که به عنوان پیشنهاد دهنده الحاق این بند سخن گفت افزود: در بحث زلزله بم هوانیروز کمک خوبی به زلزله زدگان داشت همچنین در فاجعه رودبار و سیل اخیر در استان های کشور کمک رسانی خوبی صورت گرفت این در حالی است که اعتبارات مناسبی برای آن دیده نشده است.

گفتنی است نمایندگان در نهایت با ۱۳۲ رأی موافق، ۳۲رأی مخالف و ۹رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴نماینده حاضر در صحن با این پیشنهاد موافقت کردند.

براساس این پیشنهاد دولت مکلف است جهت تجهیز و اورهال نمودن بالگردهای هوانیروز و هواپیماهای C130 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که همیشه جزء اولین گروه های امداد و نجات در حوادث غیر مترقبه کشور بوده از محل بند الف تبصره ۱۳ (کمک به هلال احمر جمهوری اسلامی ایران) مبلغ یکهزار میلیارد ریال معادل ۱۰۰ میلیارد تومان کسر و به ذیل ردیف بودجه ای ۸-۱۱۱۲۰۰ هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران مزید گردد./

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا