امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

پیام تبریک نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز معلم

پیام تبریک نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز معلم

حجت الاسلام عبادی در پیامی سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن کامل پیام حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به این شرح است:

بسمه تعالی

باسلام وتحیات
فرهنگیان معظم طلایه داران پیشرفت و تعالی جامعه ی اسلامی‌اند که همچون خورشیدی تابناک برتارک جوامع بشری می‌درخشند وخدمتگزاری درعرصه ی خطیر آموزش وپرورش آینده سازان میهن اسلامی موهبتی ارزشمنداست که خداوند متعال به بندگان خاص حضرتش ارزانی داشته است.
بدون شک عزت و اقتدارکشور رهین آموزش وپرورش کارآمد وقدرتمنداست و آموزش وپرورش قدرتمند و پویا درگرو معلمانی بصیر، دلسوز، ساعی و صبور می‌باشد.
ارج نهادن به مقام معلم به عنوان اساسی ترین رکن تحول بنیادین، رشد و پویایی، عزت و اقتدار کشور وظیفه ای است بردوش آحاد جامعه و همه کسانی که ثمره تلاش، تربیت و هدایت معلم می‌باشند.
اینجانب قدرشناسی از معلم را فضیلت دانسته و صمیمانه از زحمات و خدمات فرهنگیان معزز و گرانقدر خراسان جنوبی و بویژه حوزه انتخابیه ی خودم در شهرستان‌های بیرجند، درمیان  و خوسف تشکر می‌نمایم.
روزمعلم و هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم را خدمت شما گرامیان و جهادگران عرصه ی تعلیم و ترییت تبریک عرض نموده و یاد و خاطره ی معلم شهید استاد آیت الله مرتضی مطهری(ره) و شهدای فرهنگی را گرامی می دارم.

سیدمحمد باقرعبادی
۱۲ اردیبهشت ماه ۹۵

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا