امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

پیام سپاس حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی از مردم و اصحاب رسانه به منظور همراهی در خلق حماسه سیاسی

پیام سپاس حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی از مردم و اصحاب رسانه به منظور همراهی در خلق حماسه سیاسی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند،‌ درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ متن پیام حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی خطاب به مردم ولایت‌مدار و اصحاب رسانه بدین شرح است:

بسمه تعالی

اینک در طلیعه بهار طبیعت و با توسل به حضرت زهرا(س) جبین شکر به پیشگاه حضرت حق می‌ساییم و از اینکه افتخار حضور در خلق حماسه سیاسی و اقتصادی ایران اسلامی را نصیبمان فرمود، خداوند سبحان را شاکریم.

حضور همه اقشار، پیر وجوان، زن و مرد در صحنه خلق حماسه سیاسی و به دنبال آن همراهی در خلق حماسه اقتصادی، خصوصا اصحاب رسانه و مطبوعات به عنوان محور اصلی این جوشش عظیم، رهاورد بزرگی است که خداوند را بر این نعمت سپاسگزاریم.
در این میدان سپاس بی‌کران خود را از اصحاب محترم رسانه، جراید، روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری- تحلیلی در استان خراسان جنوبی در مدیریت هوشمندانه آنان در تحقق حماسه سیاسی اعلام می داریم که با درأیت کامل و کافی جنگ رسانه ای و عملیات روانی استکبار جهانی را ناکام گذاشته و تهدیدات بزرگ رسانه ای را تبدیل به فرصت برای نظام و کشور نموده‌اند.
در پایان توجه فعالان رسانه ای استان را به این مهم معطوف می نمایم که؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی  در جمع صدها نفر از مسئولان دستگاههای مختلف، فعالان اقتصادی و مدیران مراکز «علمی، رسانه ای و نظارتی»، فرمودند: ” امسال حماسه سیاسی بوجود آمد ولی حماسه اقتصادی به تاخیر افتاد”؛ لذا انتشار و انعکاس رویکردهای حماسه اقتصادی و تلاش در جهت تحقق کامل آن به مثابه “کلید طلایی پیروزی‌های آینده نظام” تکلیف و رسالت الهی است و بایستی با جد و جهد و به صحنه آوردن تمام ظرفیت‌ها و توان رسانه ای‌مان در تحقق آن تلاش نمایند.

امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج)، با پیروی از منویات مقام معظم رهبری(حفظه‌لله تعالی) ملت بزرگ ایران بتواند در سال ۹۳ حماسه اقتصادی را به معنای واقعی در کشور جاری و ساری نماید.

سید محمدباقر عبادی
۲۵ اسنفدماه ۱۳۹۲

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا