امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

پیام نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته جوان

پیام نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته جوان

در پیام حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی آمده است: مسئولیت اصلی بنای عظیم مدنیت و پیشرفت ملت ایران برعهده همین نسل جوان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، در متن پیام حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به مناسبت هفته جوان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پيامبر اکرم(صلوات الله علیه): خداوند جواني را که جواني خويش را در راه اطاعت خداي تعالي بگذراند، دوست دارد.

 حضرت علی اکبر(علیه السلام) به عنوان یک جوان آگاه و بصیر الگویی شایسته برای جوانان ایران اسلامی است و جوانان این مرز و بوم به تأسی از نهضت عاشورا و حضرت علی‌اکبر(علیه السلام) در هشت سال دفاع مقدس آگاهانه در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی کردند و به یمن برکت حضور همین جوانان بود که هیچ گزندی به ایران و انقلاب اسلامی نرسید و امروزه با تکیه بر همین جوانان شاهد رشد و بالندگی ایران هستیم .

جوانی، آغاز شكفتن، ميلاد دوباره انسان و موهبتی از جانب خداوند است که انسان بار تكليف الهی را به تازگی بر دوش گرفته است.

 امروز پایه های اقتصاد کشورها به نیروی فعال جوانان استوار و دفاع از مرزها و حفظ استقلال و امنیت ممالک بر عهده نسل جوان است و در نهایت صعود به بالاترین قله های کمال به دست توانای جوانان میسر می شود. جوان یعنی دستی پر از انرژی، نگاهی پر از اشتیاق و چشمی پر از امید… ضمیر جوان، آینه پاکی‌هاست.

در مقطع حساس و کم نظیر کنونی تاریخ کشور که ملت بزرگ ایران با برافراشتن پرچم معنویت، حرکت پرشتاب خود را به سوی قله های پیشرفت در همه حوزه‌ها آغاز کرده است، مسیولیت اصلی بنای عظیم مدنیت و پیشرفت ملت ایران برعهده همین نسل جوان است.

 جوانان همواره بواسطه روحیه مطالبه‌گری، عدالت‌خواهی، استعداد و خلاقیت مورد توجه ارکان نظام و قدرت های تصمیم گیرنده در جوامع بوده و هستند، در بسیاری از کشورها از برای این نیروی جوانی برنامه ریزی های گسترده ای می شود تا نسل مدیران آینده کشور ، ساخته و آبدیده شوند.

میلاد سرو بوستان ایستادگی شبیه ترین جوان به پیامبـر خیر و برکت محمد مصطفی(صلوات الله علیه)، زیباترین گل باغ حسین(علیه السلام) فرصت مغتنمی است برای تبریک به جوانان شایسته ایران اسلامی که با الگو قرار دادن حضرت علی اکبر(علیه السلام) در سیره و سبک زندگی و تمامی ابعاد شاخص هستند.

اينجانب ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم، ميلاد حضرت علي اكبر(علیه السلام) و هفته جوان را به تمامی جوانان کشور عزیزمان ایران بویژه جوانان ولایت‌مدار خراسان جنوبی، تبريك و تهنيت عرض نموده و موفقیت سربلندی و بهروزی و شادکامی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال  مسئلت دارم .

امید است جوانان و نوجوانان ولایتمدار استان خراسان جنوبی در سال جاری با روحيه‌اي سرشار از امید و تلاش در راستای تحقق اهداف نظام مقدس اسلامی قدم بردارند.

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

ششم خردادماه ۱۳۹۴

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا