امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت پیامی صادر کرد/ بی‌تردید وحدت تنها رمز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمانان و گسترش اسلام خواهی و توحید است

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت پیامی صادر کرد/ بی‌تردید وحدت تنها رمز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمانان و گسترش اسلام خواهی و توحید است

در متن پیام حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با اشاره به تاکید حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر حفظ وحدت در جامعه و تبریک هفته وحدت، آمده است: هفته‌ای که به تدبیر حضرت امام خمینی(ره)، هفته‌وحدت نام گرفته، یادآوری و تقویت مکرر یک اندیشه اسلامی است که بی‌تردید رمز ماندگاری اقتدار، عزت و عظمت و همچنین استقلال مسلمانان و گسترش اسلام خواهی و توحید است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن پیام حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَميعًا وَلا تَفَرَّقوا(سوره آل عمران آیه ۱۰۳)» کلامی رحمانی است که بر ضرورت حفظ وحدت و هم اندیشی مسلمین در امور تأکید می ورزد و همه نگاه ها را متوجه یک نقطه می داند و آن توحید است.

میلاد رحمة اللعالمین نقطه‌ آغاز عبور جهان از ظلمت و تاریکی به‌ سوی نور و ضیا و هفته وحدت همزمان با این رویداد فرخنده، نماد تمسک به فرمان خدایی حبل ‌الله‌ متین است.

 هفته‌ای که به تدبیر حضرت امام خمینی(ره)هفته‌وحدت نام گرفته، یادآوری و تقویت مکرر یک اندیشه اسلامی است که بی‌تردید رمز ماندگاری اقتدار، عزت و عظمت و همچنین استقلال مسلمانان و گسترش اسلام خواهی و توحید است.

 در آیات و روایات متعدد، حفظ وحدت ميان مسلمانان مورد توجه جدی قرار گرفته و نص صریح قرآن و همچنین احادیث قدسی و نبوی به‌ آن اشاره‌ کرده‌ است. بدون شک مسلمانان با همدلی و شناخت متقابل مذاهب اسلامی و تأسی به رسول‌الله(ص) و عمل به تعالیم قرآن و سنت، می توانند با اهتمام برای شناخت دشمن مشترک،مانع ریشه‌ دواندن تفرقه‌ شوند.

 بی شک تمسک به سیره الهی رسول اکرم (ص) و الهام از سلوک آن گنجینه بی زوال حکمت و هدایت، بیش از پیش در دنیای پر ستم امروز ضرورت یافته و جامعه بزرگ اسلام جز با بهره عملی از راه و روش پیامبر بزرگ الهی ره به سعادت نخواهد برد.

 اینجانب فرا رسیدن فرخنده‌ میلاد پیامبر نور و رحمت و هفته‌ وحدت را به‌ همه‌ آحاد ملت حماسه‌ ساز ایران و به‌ویژه‌ مردم غیور و مومن استان خراسان جنوبی تبریک وتهنیت گفته‌ و از ایزد یکتا خواستارم مسلمانان در سایه‌ اسلام ناب محمدی در صلح و آرامش زندگی کنند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

۱۳ دی ماه ۱۳۹۳

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا