امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

پیروزی فقط در چهارچوب مقاومت ملت صورت می‌گیرد

پیروزی فقط در چهارچوب مقاومت ملت صورت می‌گیرد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که پیروزی فقط در چهارچوب مقاومت ملت صورت می‌گیرد گفت: عمده‌ترین چیزهایی که در انقلاب به دست آوردیم در چهارچوب مقاومت بوده و با آن توانسته‌ایم حق خود را بگیریم.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: سوم خرداد به مناسبت روز فتح خرمشهر نام‌گذاری شده چراکه فتح این شهر نمادی از مقاومت است.
وی با بیان این‌که پیروزی فقط در چهارچوب مقاومت ملت صورت می‌گیرد، متذکر شد: زمانی که کشور مورد هدف تجاوز رژیم بعث قرار گرفت با فتح خرمشهر توانستیم آن را پس بگیریم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقاومت، روحیه بالای رزمندگان اسلام، پشتیبانی و پشت سر رهبر حرکت کردن مسیری شد تا خرمشهر آزاد شود.
عبادی با بیان این‌که هیچ وقت حق را به سادگی نگرفته‌ایم، گفت: عمده‌ترین چیزهایی که در انقلاب به دست آوردیم در چهارچوب مقاومت بوده و با آن توانسته‌ایم حق خود را بگیریم.
وی با اشاره به سخنان امام خمینی رحمه‌الله‌علیه که فرموده بودند “خرمشهر را خدا آزاد کرد” اظهار کرد: خداوند امور را به وسیله اسبابش انجام می‌دهد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رزمندگان اسلام اسباب الهی بودند که موجب آزادسازی خرمشهر شدند.
عبادی افزود: وقتی که مردم به وظیفه خود عمل کنند، خداوند نیز امداد غیبی خود را می‌رساند.
وی با بیان این‌که امدادهای غیبی الهی موجب شد تا خرمشهر آزاد شود، عنوان کرد: در فتح خرمشهر مردم به وظیفه خود عمل کردند و خداوند نیز به آن‌ها کمک کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قرآن می فرماید “اگر شما دین خدا را یاری کنید خداوند نیز شما را یاری می‌کند”.
انتهای پیام/۴/۱۶/۱۰۲

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا