امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

پیش از ظهر امروز؛ نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با خانواده هاي جانبختگان فاجعه غم بار منی (مرحوم حاج محمد چوبدار-مرحوم حاج علي اكبر دليري) دیدار کرد

پیش از ظهر امروز؛ نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با خانواده هاي جانبختگان فاجعه غم بار منی (مرحوم حاج محمد چوبدار-مرحوم حاج علي اكبر دليري) دیدار کرد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز به همراه آقای خدمتگزار استاندار محترم خراسان جنوبی در دیدارهای جداگانه با  خانواده‌های جانباختگان حادثه منی در جمع خانواده مرحوم حاج علی اکبر دلیری و حاج محمد چوبدار ضمن عرض تسلیت به آنها، اظهار داشت: این حادثه مصیبت بزرگی برای دنیا اسلام به ویژه عزیزان هم استانی ما که در این حادثه مجروح و فوت شده‌اند است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی افزود: محال است دنیا کوتاهی آل سعود را فراموش کند و همیشه در یاد‌ها خواهد بود و دولت عربستان به مسئولیت خود به درستی باید عمل کند و پاسخگوی این کوتاهی باشد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دلایل حوادث اخیر در عربستان و حج به دلیل کم تجربگی دست اندرکاران آل سعود است که می‌توان به سیاست‌های امورخارجه عربستان در حمله به یمن که نشانگر خام بودن و بی‌تجربگی آن‌ها بوده اشاره کرد و حوادث اخیر نیز بیانگر از هم گسیختگی آل سعود است.

عبادی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی نیز براساس وظیفه خود و کمیسیون امنیت ملی و وزارت امور خارجه و دیگر دستگاه کارگزار حج نیز پیگیری این موضوع خواهد بود تا در بحث حقوقی و کمک به حقوق همه مسلمانان آسیب دیده گام بردارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا