امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

پیگیری بحث اتصال استان به راه آهن در سفر اخیر رئیس مجلس/ وزیر راه و نمایندگان استان در جلسه ای پروژه اتصال خراسان جنوبی به خط راه آهن را بررسی می کنند

پیگیری بحث اتصال استان به راه آهن در سفر اخیر رئیس مجلس/ وزیر راه و نمایندگان استان در جلسه ای پروژه اتصال خراسان جنوبی به خط راه آهن را بررسی می کنند

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار روزنامه آوای خراسان جنوبی گفت: البته اعتبارات دولتی چندانی برای اجرای این پروژه وجود ندارد اما آقای دکتر لاریجانی وعده دادند که بحث اتصال استان به راه آهن را از وزیر راه و شهرسازی مطالبه نماینده تا انشاءالله وزارت راه و شهرسازی اجرای این پروژه را به صورت فاینانس دنبال کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روزنامه آوای خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی همچنین گفت: اخیرا هم دیداری با وزیر راه و شهرسازی داشتیم و بحث اتصال استان به راه آهن و نیز تسریع در احداث باند دوم محور “بیرجند- قاین” و و ضعیت راه های استان را با ایشان در میان گذاشتیم و ایشان دستوراتی دادند که مکتوب است.

 وی تصریح کرد: البته بحث اتصال استان به راه آهن باید از طریق بخش های دیگر نیز با جدیت پیگیری و دنبال شود و همانطور که اشاره شد آقای دکتر لاریجانی نیز برنامه ای برای پیگیری این موضوع دارند که برگزاری جلسه با حضور وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان استان خراسان جنوبی از اجمله این برنامه هاست و امیداوریم نتایج خوبی برای استان به دنبال داشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا