امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

چرا دفتر وزارت خارجه در استان خراسان جنوبی فعال نیست؟

چرا دفتر وزارت خارجه در استان خراسان جنوبی فعال نیست؟
به گزارش دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به همراه سایر نمایندگان محترم مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس به آقای دکتر ظریف وزیر امور خارجه کشور تذکر کتبی دادند.

 متن تذکر مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی‌ در مجلس شورای اسلامی در خصوص چرایی عدم فعالیت دفتر وزارت خارجه در استان خراسان جنوبی بدین شرح می باشد:

جناب آقای دکتر ظریف، با سلام و تحیات الهی
با توجه به هم جواری استان خراسان جنوبی با مرز افغانستان و اهمیت معرفی ظرفیت های استان در زمینه سرمایه گذاری و گردشگری و غیره در سطح جهانی، فعالیت دفتر وزارت خارجه در استان اهمیت بیشتری دارد، جناب آقای دکتر ظریف چرا تاکنون وزارت خارجه در زمینه ایجاد ردیف مستقل برای دفتر وزارت خارجه اقدامی انجام نداده است؟ و چرا این دفتر فعال نیست؟(۹۷/۱۰/۰۹)

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا