امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

کمبود اعتبارات یکی از دغدغه‌های مدیران اجرایی خراسان‌جنوبی است/ بخشی از ولنگاری فرهنگی در ناکارآمدی اقتصادی بوده است

کمبود اعتبارات یکی از دغدغه‌های مدیران اجرایی خراسان‌جنوبی است/ بخشی از ولنگاری فرهنگی در ناکارآمدی اقتصادی بوده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه کمبود اعتبارات یکی از دغدغه‌های دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی است، گفت: آمادگی داریم تا در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور پیگیر اعتبارات دستگاه‌های اجرایی باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی صبح امروز در نشست با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای خراسان جنوبی با بیان اینکه همواره از نظرات و پیشنهادات نخبگان و افراد صاحب‌نظر استفاده کرده‌ایم، اظهار داشت: هدف از برگزاری جلسات هم‌اندیشی استفاده از نظرات کارشناسان صدا و سیما در حوزه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی است.

وی با تقدیر از عملکرد صدا و سیمای خراسان جنوبی در انتخابات ۹۴، تصریح کرد: رسانه ملی در کشور نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی داشته‌ است که در این راستا از تلاش‌های مجموعه صدا و سیمای استان تشکر و قدردانی می‌کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمبود اعتبارات یکی از دغدغه‌های دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: آمادگی داریم تا در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور پیگیر اعتبارات صدا و سیما و سایر دستگاه‌های اجرایی باشیم.

عبادی با بیان اینکه یکی از کارکردهای رسانه تبیین جایگاه نمایندگان مجلس است، افزود: پیشنهاد می‌شود به‌منظور اطلاع مردم از مصوبات و طرح‌های مجلس، ویژه برنامه‌ای به صورت هفتگی از شبکه خاوران تهیه و پخش شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های خراسان جنوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی، ادامه داد: این استان ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بالایی دارد که باید اطلاع‌رسانی کاملی نسبت به آن صورت گیرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یکی از ظرفیت‌های خراسان جنوبی را نیروی انسانی متخصص و متعهد دانست و گفت: در حال حاضر جوانان خلاق و نوآور زیادی در استان وجود دارند که باید از توانایی آنان در حوزه‌های مختلف استفاده و بهره‌برداری کرد.

عبادی با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی اولویت نخست زمانی کشور است، اذعان داشت: بخشی از ولنگاری فرهنگی در ناکارآمدی اقتصادی بوده است که با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی راه برون‌رفت از مشکلات کنونی اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی است.

وی با قدردانی از تلاش‌های صدا و سیما در حوزه معرفی صنایع دستی و مشاغل کوچک، گفت: اطلاع‌رسانی مشاغل کوچک موفق در استان و دیگر نقاط کشور سبب رشد و ایجاد انگیزه برای جوان جویای کار می‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از برنامه‌سازان صدا و سیما خواست خانواده‌ها را نسبت به خطر و آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی آگاهی دهند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز در ابتدای این نشست ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ ایستگاه دیجیتال در نقاط مختلف استان نصب و راه‌اندازی شده است که در بخش‌ زیرساخت آن مردم کمک و همراهی کرده‌اند.

محمد ثقفی با بیان اینکه در حال حاضر با کمبود اعتبارات در زمینه پوشش کامل شبکه دیجیتال در استان مواجه هستیم، گفت: در جریان سفر دکتر سرافزار رئیس سابق صدا و سیمای کشور به خراسان جنوبی اعلام شد که هر جا زیرساخت‌ها فراهم باشد تجهیزات از طرف مرکز تأمین می‌شود.

وی افزود: نمایندگان مجلس و مسؤولان استان در زمینه اختصاص اعتبارات از محل سرفصل‌های فرهنگی پیگیری و کمک کنند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان با همکاری مسؤولان و مردم زیرساخت‌های لازم برای نصب و راه‌اندازی ایستگاه‌های دیجیتال را فراهم کنیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا