امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

یادداشت/ تذکر آیین نامه ای حجت الاسلام عبادی به خلافی که در تاریخ مجلس بی سابقه بود

یادداشت/ تذکر آیین نامه ای حجت الاسلام عبادی به خلافی که در تاریخ مجلس بی سابقه بود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز طی تذکری از تخلف روسای شعب و دکتر پزشکیان نائب رئیس مجلس پرده برداشت.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن یادداشت حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به شرح زیر است:

بسمه تعالي

امروز( سه شنبه ٢٥ خردادماه) بواسطه تخلفات روئسای شعب و دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس تذکر ایین نامه ای دادم.

جریان از این قرار بود که چنانچه نمایندگانی که مثلا کمیسیون آموزش را بعنوان اولویت اول خود انتخاب کرده اند از حد نصاب کمیسیون (۲۳نفر) ببیشتر باشند ، روئسای شعبه ها با هیئت رئیسه افراد دارای اولویت را از بين افرادی که اولویت اولشان این کمیسیون بوده مشخص میکنند و نوبت به افرادی که این کمیسیون را بعنوان اولویت دوم برگزیده اند، نمیرسد.

متاسفانه فردی را که اولویت دومش کمیسیون آموزش بود انتخاب کردند و حتی فردی را که اولویت دومش نیز این کمیسیون نبود برگزیدند(در حالی که برابر آيين نامه مجلس باید از عزیزانی که دارای اولویت اول بودند برگزيده میشدند).

خلافی که در تاریخ مجلس بی سابقه بود وعجیب اینکه در دعوای عارفانه و زاهدانه بر سر ریاست کمیسیون آموزش انتخاب خلاف قانون این دو عزیز کفه عرفان را سنگین تر میکرد و با تذکر اینجانب بلافاصله (نیم ساعت بعد)  با دستور دکتر لاریجانی تشکیل جلسه دادند نتیجه نهایی فردا مشخص میشود.

سیدمحمدباقرعبادی
٢٥ خردادماه ٩٥

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا