امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

یادداشت/ درخواست حجت الاسلام عبادی از وزرای جهادکشاورزی و راه و شهرسازی

یادداشت/ درخواست حجت الاسلام عبادی از وزرای جهادکشاورزی و راه و شهرسازی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: روز ۲۴ خردادماه مسائل استان را در حوزه کشاورزی، منابع طبیعی، تسریع در مناقصه راه آهن بیرجند و … با وزرای جهادکشاورزی و راه و شهرسازی مطرح شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن کامل یادداشت حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به شرح زیر است:

بسمه تعالي

روز گذشته  دو وزیر دولت آقاي حجتی وزیر جهادکشاورزی و آقاي آخوندي وزیر راه و شهرسازی مهمان مجلس بودند.

در دیدار با آقاي حجتی به شرایط  خشکسالی استان  و شرایط سخت کشاورزان و دامداران  وخصوصا در مورد اراضی ملی شده روستائیان توسط منابع طبیعی مطالبی گفته شد واینکه روستائیان عزیز نباید بیش از این دلشکسته شوند درخواست خاصی مطرح کردم امید که آثارش ظاهر شود .

همچنين از آقاي دکتر اخوندی خواستار تسریع در مناقصه راه اهن نمودم که همانطور که در تریبون مجلس گفتند  راه اهن چابهار به زاهدان را هندی ها تقبل کردند و در ادامه نیز راه آهن بیرجند ساخته خواهد شد، مباحث دیگری نيز گفته شد ولي در مجموع از وزیر راه رضایت ندارم.
سيد محمدباقر عبادي
٢٥ خردادماه ٩٥

اخبار، يادداشت ها و پيگيري هاي سيد محمدباقر عبادي

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا