امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

۸۲۸ واحد در شهرستان بيرجند همزمان با ششمين روز از دهه مبارك فجر به بهره برداری رسید

۸۲۸ واحد در شهرستان بيرجند همزمان با ششمين روز از دهه مبارك فجر به بهره برداری رسید

۹۷۴ واحد مسكن مهر در خراسان جنوبی صبح امروز و همزمان با ششمين روز از دهه مبارك فجر، با حضور نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی استاندار خراسان جنوبي، معاون وزير راه و شهرسازي و تني چند از مديران استاني و شهرستاني با اعتباري بالغ بر ۴۴ ميليارد تومان مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي،ازمجموع ۹۷۴ واحد مسكن مهر ۸۲۸ واحد در شهرستان بيرجند و ۱۴۶ واحد نيز در شهر هاي زير ۲۵ هزار نفر جمعيت استان به بهره برداري رسيد.

برپايه اين گزارش؛ زيربناي كل اين واحدها ۱۰۷ هزار و ۱۴۰ متر مربع و ۲۲ هكتار نيز مساحت كلي اين واحدهاي مسكوني مي باشد.

گفتني است؛ پروژه ۱۶۸ واحدي مسكن مهر كاركنان دادگستري استان با ۱۰ ميليارد و ۹۲۰ ميليون تومان اعتبار به نمايندگي از اين ۹۷۴ واحدهاي مسكوني افتتاح شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا