امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه رقم پیشنهادی دولت برای خراسان جنوبی در بودجه ۹۶ افزایش دو برابری داشته است، گفت: امیدواریم این رقم تخصیص پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی بعداز ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ضمن تبریک ایام عید نوروز و ولادت حضرت فاطمه (س) اظهار کرد: تعامل بسیار خوبی در مجموعه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برقرار است.

وی با بیان اینکه نگاه نمایندگان درواقع نگاهی کلان است و تنها نگاه منطقه ای حاکم نیست، افزود: هر نقطه ای از استان اگر توسعه پیدا کند در واقع بر دیگر نقاط استان نیز تاثیر گذار خواهد بود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هدف تمامی مسئولین باید پیشرفت استان همراه با آبادانی باشد، گفت: مصوبات بسیار خوبی در جهت توسعه استان در برنامه توسعه و بودجه استان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه رقم پیشنهادی دولت برای استان خراسان جنوبی افزایش بی نظیر و دو برابری داشته است، بیان کرد: امیدواریم این رقم توسط دولت تخصیص داده نیز شود.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه یکی از طرح های اولویت دار مجلس راه آهن شرق کشور است، عنوان کرد: مجلس وظیفه خود را در زمینه ریلی شرق کشور انجام داد لذا در حال حاضر مدیران استان باید همواره این مهم را پیگیری کنند.

اقدام عملی در حوزه انتقال آب برای استان صورت نگرفته است

وی با بیان اینکه راه آهن می تواند در احیای مجموع معادن استان موثر واقع شود، افزود: تا الان توقع داشتیم پروژه های زیربنایی آب استان اجرایی شود اما متاسفانه تا کنون هیچ اقدام عملی در این مورد صورت نگرفته است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی خواستار شروع و پیشرفت مناسب در دو پروژه مهم استان از سوی دولت شد و ادامه داد: فرهنگ دینی مردم استان فرهنگی مثال زدنی است و و جز استان هایی هستیم که می توانیم برای دیگر استان ها نمونه باشیم.

وی افزود: اگر تهاجم فرهنگی شکل گرفته است برای این است که فرهنگ غنی ما را استهاله و تغییر دهند که مردم متدین کشور ما بر چیزهایی که در راستای فرهنگ غربی ها است جان دهند.

حجت السلام عبادی با بیان اینکه حساسیت نسبت به فرهنگ دینی در استان خراسان جنوبی بسیار بالا است، بیان داشت: این حساسیت تنها مختص مدیران نیست بلکه در بدنه مردم وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه امنیت استان خراسان جنوبی در سایه فرهگ غنی دینی مردم شکل گرفته است، گفت: نجابت مردم می تواند جاذبه ای برای سرمایه گذاری در استان باشد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در برابر غارت گری فرهنگی سکوت نمی کنند، بیان کرد: بنا است بر آن چه که مردم دارند توسط مسئولین افزوده شود نه اینکه از آن ها کاسته شود.

 وی ادامه داد: با همگرایی و هم فکری دوستداران ولایت و کسانی که دغدغه توسعه استان را دارند می توانیم اقدامات مفیدی برای استان داشته باشیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا