امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: آیت الله رئیسی شخصی فراجناحی است

حجت الاسلام عبادی: آیت الله رئیسی شخصی فراجناحی است

نمایده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی شخصی است فراجناحی و به طیف و حزبی  وابسطه نیست اظهار داشت: ایشان در استان خراسان جنوبی به عنوان خبرگان که رای آرودند هردو جناح در ستاد های ایشان کار میکردند و به ایشان رای دادند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در مسجد علی ابن ابی طاللب زاهدان در جمع حامیان آیت الله رئیسی بیان داشت: شخصی که برای کاندیدای ریاست جمهوری اسم نوشته باید توجه داشت که آیا تحرک و نشاط و شادابی برای اداره کشور دارند یا ندارند؟ اختلاص کرده اند یا نکرده اند؟
وی افزود: در رای دادن برای انتخاب رئیس جمهور باید به معیار هایی که از سوی امام راحل و مقام معظم رهبری ارائه میشود مراجعه کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به برخی معیار های امام و رهبری خاطر نشان ساخت: یکی از معیار های امام راحل و مقام معظم رهبری ساده زیستی است چرا که به فرموده امام راحل ساده زندگی کنید چرا که انسان هایی که کارهای بزرگ برای ملت خود کرده اند ساده زندگی کرده اند.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه حتی در خارج از جهان اسلام انسان هایی که ساده زندگی کرده اند برای ملت خود اقدامی انجام داده اند مانند گاندی در هند و نلسون ماندلا در آفریقا افزود: افرادی که در خانه ۵۰ میلیارد تومنی بشیند از درد یک کارگر در جامعه با حقوق ۸۰۰ هزار تومنی خبرندارد.
وی افزود: آیا این افراد می فهمند بیکاری ینی چی؟ می فهمد که اطراف چابهار انسان ها به چه صورت زندگی می کند؟ می دانند وضعیت آموزشی در این مناطق به چه گونه است؟!
نماینده مردم بیرجند دریمان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  اینکه داشتن انضباط مالی برای یک کاندیدا خیلی مهم است اذعان کرد: وقتی یکی دستش به بیت المال برسه که نباید هرکاری دلش بخواهد انجام بدهد.
وی افزود: جناح سیاسی همه لازم اند، اگر یک جناح داشته باشیم که نمی توان مملکت را اداره کرد، ما به دنبال آدم ها نیستیم باید به دنبال معیار ها باشیم.
حجت الاسلام عبادی خاطر نشان کرد: عدالت استانی باید رعایت شود، ولی الان می بینیم که چون فلان وزیر از فلان استان هست بیشترین اعتبار به اون استان اختصاص داده می شود.
وی افزود: به برکت انقلاب در ایران میزان رای ملت است و رای هرکس هم مشخص نیست و هیچ کس نمی داند ولی من باب مشاوره بنده آیت الله رئیسی رو شخص اصلح و برابر با  معیارها امام و رهبری دریافتم.
عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: از زمانی که بنده آیت الله رئیسی را میشناسم  همواره از سلامت اقتصادی برخوردار بوده اند.
وی افزود: آیت الله رئیسی اخلاق زیبایی نیز دارد که این موضوع در مناظره ها نیز کاملا مشهود بود.
و این سلامت اقتصادی و اخلاقی برای ما در این دوره ای که اختلاص ها از همه جا بلند میشه برای ما خیلی ارزش مند است.
حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی شخصی فراجناحی است، بیان کرد: در استان خراسان جنوبی به عنوان خبرگان که رای آوردند هردو جناح در ستاد های ایشان کار میکردند و به ایشان رای دادند
وی افزود: بعضی وقتا گفته می شود اگر آیت الله رئیسی رای بیاورد ایشان برجام را از بین می برد و تحریم ها دوباره بر میگردد، برجام را هیچ نامزدی نمی تواند و نمی خواهد نقص کند.
حجت الاسلام عبادی خاطر نشان کرد: برجام با وجودی اینکه  می توانست خیلی بهتر از این باشد ولی هیچ کس نمی تواند برجام را بهم بزند.
وی در پایان اظهار داشت: بنده با هرکسی که از صندوق ها رای بیاورد در جهت کمک به کشور و خدمت به محرومین کمکش خواهم کرد

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا